İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tavşanlı dolmuş saatleri

Tavşanlı dolmuş saatleri güzergahı ve durak bilgisini sitemizin güncel sayfalarından yararlanarak öğrenebilirsiniz. 5 farklı dolmuş hattı ve Göbel kaplıcalarına giden hat bulunmaktadır. Şehir içi ulaşımı kolaylaştıran araçlar günün belli zaman aralığında çalışmaktadır. Seferlere ilişkin detaylar yazımızda bulunmaktadır.

Kütahya Tavşanlı’ya gelenler özellikle bu dolmuşlar ile seyahat imkanı. Tavşanlı dolmuş saatleri en güncel ve doğru yanıtı burada. 1 Numaralı Hat güzergahı Üniversite – Otogar arası çalışmaktadır. Gidiş ve dönüş yolunda olan önemli noktalar Siteler, Dinç Oto, Eski Garaj, Meydan, Saat Kulesi, Bağlık, Subaşı. 2 Numaralı hat güzergahı Ömerbey – Hanım Çeşme – Beyaz Evler arası gidip gelmektedir. Geçtiği yollar ise Fen lisesi, Balıklı, Eml, Meydan, Otogar, Beyaz Evler. 3 Numaralı hat güzergı Eski otogar ve toki arasında çalışır. Çardaklı, Hastane, Toki’den geçer. Tavşanlı dolmuşları için 4 numaralı hat Adliye – Beyköy. Adliye, Madenciler, Eski Garaj, Eski SSK, Hotanlı, Hastane, Beyköy bölgelerinden geçer. Hat 5 Hotanlı, Hastane, Fen lisesi, Orman ve meydan cezaevi.

Tavşanlı dolmuş saatleri 

Şehre gelenler belirtilen hatlar ile hemen hemen her noktaya varabilir. Bunun yanı sıra öğrenciler ve çalışanlar için de kullanım kolaylığı sunmaktadır. Belediyenin çıkartmış olduğu mobil uygulamadan seferlere ait verileri anlık takip edebilirsiniz. Tüm dolmuşlar sabah 07:00 itibari ile kalkışa hazırdır. Gün boyu özellikle iş çıkış saatlerinde dolmuşlar artmaktadır. Tavşanlı dolmuşları duraklar dışında yolcu alabilir. Fakat tehlike arz eden köprü geçiş noktası, viraj, kavşak gibi yerlerden binemezsiniz.

Tavşanlı dolmuş fiyatları ne kadar? Öğrenciler için 2 lira, siviller ise 2,75 liradan binebilmektedir.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir