İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Düzce Bolu Arası Kaç Km?

Düzce Bolu Arası Kaç Km? Bir çok insan şehirler arası yolculuk yapacağı zaman pek doğal olarak bulunduğu şehir ile gideceği şehir arasındaki mesafenin kaç km olduğunu merak eder. Hali hazırda web sitemizi ziyaret ederek, bu makalemize bakmanız da söz konusu merakınızın bir örneğidir.

İnternet ortamında yaptığımız araştırmalar neticesinde Düzce – Bolu arasından mesafeyi öğrenmiş bulunmaktayız ve bu makalemizde sizlere elde etmiş olduğumuz bu bilgileri sunacağız. Hadi gelin hep birlikte bu iki şehir arasındaki mesafeye bakalım.

Uyarı : Makalemizde yer alan tüm bilgiler Google üzerinden yapılan aratmalar sonucunda elde edilmiştir. Yolculuk esnasında yaşanacak olan herhangi bir değişkenden ötürü tamamlamanız gereken km veya harcamanız gereken süre sunmuş olduğumuz sayısal bilgilerden farklılık gösterebilir. Lütfen yolculuk yapmadan önce tekrardan aratma yapınız. (Aratma anındaki mevcut birçok detaydan ötürü km ve süre bilgisi farklı sunulabilir.)

Düzce Bolu Arası Kaç Km?

Düzce ve Bolu arasındaki mesafenin ne kadar olduğuna dair Google üzerinden arama yaptığımızda karşımıza çıkan sonuç şu şekildedir;

 

Düzce Bolu Arası Kaç Km?
Düzce Bolu Arası Kaç Km?

Görmüş olduğunuz üzere Düzce’den Bolu’ya gitmek isteyenlerin D100 karayolunu kullanmaları halinde tamamlaması gereken mesafe 47,4 km’dir.

Yapmış olduğumuz aratmada süre bilgisi ise 50 dk. olarak belirtilmiştir. Tabi ki de bu süre ve yine km bilgisi yoldaki birçok değişkenden dolayı farklılık gösterebilir. Örneğin yolun kapalı olması ve başka yollardan gitmenizin gerekmesi Bolu’ya giderken tamamlamanız gereken km’yi pek doğal olarak değiştirecektir. Yine trafiğin yoğun olması veya başka herhangi bir sebepten dolayı yolculuğunuza ara vermek zorunda kalmanız da yine 50 dakikadan daha uzun bir süre zaman harcamanıza sebep olabilir.

Bolu Düzce Arası Kaç Km?

Bolu’dan Düzce’ye gidecek olan ve aradaki mesafeyi merak eden ziyaretçilerimiz için Google üzerinden bir üst başlığa göre tam tersi bir aratma yaptık ve şu bilgilere ulaştık;

Bolu Düzce Arası Kaç Km?
Bolu Düzce Arası Kaç Km?

Görmüş olduğunuz üzere Bolu’dan Düzce’ye gitmek isteyenlerin Anadolu Otoyolu/O-4/E80 üzerinden gitmeleri halinde tamamlaması gereken mesafe 50,7 km’dir. Yapmış olduğumuz aratmada süre bilgisi ise 38 dk. olarak belirtilmiştir.

Sonuç olarak Düzce – Bolu arası 47,4 km, Bolu – Düzce arası ise 50,7 km‘dir. (Kullanılan yoldan ötürü km ve zaman farkı oluşmaktadır..)

İyi yolculuklar.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir