İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sivas halk otobüsü saatleri

Sivas halk otobüsü saatleri Belediye’nin hizmet vermiş olduğu ve il genelinde her bölgeye ait bir hat atandığını görmekteyiz. Bu yazımızda Sivas halk otobüsü saatleri bilgisine değineceğiz. Detaylarda ise hareket saatleri, durak isimleri, sefer aralıkları da olacaktır. Halk otobüsünü tercih ederken nelere dikkat etmeliyiz? Sivas halk otobüsleri nereden kalkıyor? Sivas halk otobüsü biniş ücretleri? Tüm bu sorulara yanıt sitemizde güncel hali ile yer almaktadır.

Yola çıkmadan önce muhakkak güncel saatleri kontrol ediniz. Veriler yol durumu, yol çalışması ve hava koşulları sebebi ile değişebiliyor. Ayrıca yaz kış saati uygulaması bulunmaktadır. Hareket saatinden önce durakta bekleyerek gideceğiniz noktaya varışta olumsuzluk yaşamazsınız. Sivas halk otobüsü saatleri 2021 her sene yeni hatlar, duraklar ve güzergahlar eklenmektedir. Bu sebeple sitemizde ki bilgileri sıkça kontrol ederek size en doğru bilgiyi aktarıyoruz. Sivas’a şehir dışından geldiyseniz kesinlikle bu doğrultuda hareket noktalarına varış sürelerine önceden bakarak fikir sahibi olmalısınız.

Sivas halk otobüsü ücreti ne kadar? Biniş ücreti ve indi bindi yaptığınızda alınan tutarlar aşağıdaki gibidir. Kentkart sistemi geçerlidir.

Bilet Tipi Ücretİndirimli (Öğrenci – Emekli)2.25 TLTam2.95 TLAraç İçi Sürücü Kartı3.75 TLSoğuk – Sıcak Çermik (İndirimli)5.00 TLSoğuk – Sıcak Çermik (Tam)6.00 TLSoğuk – Sıcak Çermik (Araç İçi)8.00 TLHava Limanı5.00 TL

Sivas halk otobüsü saatleri

Organize sanayi bölgesinden Saraybosna güzergahına giden halk otobüsü saati

Başlangıç durakGüzergahHareket Saati
SARAYBOSNAUZUNTEPE07:00
SARAYBOSNAORGANİZE08:05
SARAYBOSNAUZUNTEPE – ORGANİZE10:05
SARAYBOSNAORGANİZE12:05
SARAYBOSNAUZUNTEPE – ORGANİZE15:20
SARAYBOSNAUZUNTEPE – ORGANİZE17:10

 

 

İlk yorum yapan siz olun

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir