İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Serdivan esentepe otobüs saatleri

Serdivan esentepe otobüs saatleri

Son dönemde üniversitenin yerleşim yeri olması sebebi ile Serdivan hareketli bir alan oldu. Gençlerin ve öğrencilerin cafelere, mekanlara gitmesi Esentepe tarafında bulunan kampüse çıkmaları ulaşımın önemini arttırdı. Bu yazımızda Serdivan Esentepe otobüs saatleri içeriğini ele alacağız. Gerek Esentepe’de yaşayanlar gerekse Serdivan halkını ilgilendiren güzergah, otobüs saatleri yer alacaktır.

serdivan

Peki Serdivan’dan nereden hareket ediyor? Serdivan esentepe arası çalışan otobüsler hangileri? Donatım garajı kalkış noktasıdır. Varış durağı ise Esentepe olarak geçiyor. Haftanın tüm günleri, tatil dahil olmak üzere sabah 07:00 akşam 19:35 son sefer yapılmaktadır. Ara duraklardan biniş mümkündür. Ancak seferlerin sıklığı az olduğu için saatlere dikkat ediniz. Merkezden kampüse, üniversiteye veya dekanlığa gidecekler bu otobüsü kullanabilir.

DONATIM GARAJI – ESENTEPE / KIRCAALİ
HAFTANIN YEDİ GÜNÜ
ESENTEPE / KIRCAALİ
DONATIM
* 07:00
* 07:25
08:00
10:05
10:40
11:45
12:35
13:45
14:35
15:45
16:35
17:45
18:35
19:45
AÇIKLAMA: * Pazar ve Resmi Tatillerde çalışmaz.
 GİDİŞ : DONATIM TERMİNALİ – SARAYBOSNA CADDESİ – ALT GEÇİT – ADNAN MENDERES CADDESİ – MESLEK YÜKSEK OKULU – SAKARYA ARAŞTIRMA HASTANESİ – ORHANGAZİ CADDESİ – SEDAŞ – DÖRTYOL – D.100 KARAYOLU – SAKARYA ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS SAPAĞI – KIRCAALİ SOKAK – ARSLANLI SOKAK – ESENTEPE
 DÖNÜŞ : ESENTEPE – D.100 KARAYOLU – DÖRTYOL – ORHANGAZİ CADDESİ – SEDAŞ – ADNAN MENDERES CADDESİ – SAKARYA ARAŞTIRMA HASTANESİ – ZÜBEYDE HANIM CADDESİ – DONATIM – DONATIM TERMİNALİ

Serdivan esentepe otobüslerine biniş kart54 ile mümkün. Kart kullanmak istemeyenler nakit para ile binebilir. Belediye otobüslerinde kısa hat 1.75 TL uzun hat 2.50 TL olarak belediye tarafından belirlenmiştir.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir