İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Panayır Kent Meydanı minibüs saatleri

Panayır Kent Meydanı minibüs saatleri yazımız ile beraber tüm kullanıcılarımıza gerekli bilgileri berrak bir şekilde aktarmaya çalıştık. Panayır bölgesinden Kent Meydanı’na veya Kent Meydanı’ndan Panayır’a gitmek için planladığınız bir seyahat varsa sizin için gerekli tüm bilgileri yazımızda ele aldık.

Bursa ilinin yokuşsuz ve düzgün yollarında seyredebileceğiniz bu rotada mide bulantısı gibi şikayetleri olan kullanıcılarımızın endişelenmesine gerek yok. Minibüsler yeni kanun yönergeleri dikkatince yeni ve konforlu olarak bu yollarda kullanıma sunulmuş durumdadır.

Panayır Kent Meydanı Minibüs Saatleri

PANAYIRKENT MEYDANI minibüs Saatleri
Kent Meydanı Güzergahı Minibüs Hareket Saatleri

 • Pazartesi 07:00 – 23:50
 • Salı 07:00 – 23:50
 • Çarşamba 07:00 – 23:50
 • Perşembe 07:00 – 23:50
 • Cuma 07:00 – 23:50
 • Cumartesi 00:00 – 23:30
 • Pazar 00:00 – 23:30

Panayır Kent Meydanı Minibüs Saatleri Bursa ilimizde bulunan yoğun trafiğin özellikle iş giriş ve çıkış saatlerinde trafiği yer yer durdurması sebebiyle ilgili hareket saatlerinde kısa süreli oynamalar görülebiliyor. Ücretler hakkında çok sık fiyat değişimi uygulanabildiği için siz değerli kullanıcılarımıza hatalı bilgi vermek istemediğimiz için net bir rakam belirtmeyi doğru bulmadık.

Minibüslerin kalkış saatleri için bazen doluluk oranına kimi zaman da yol durumuna bağlı olarak sefer kalkışları gerçekleştiriliyor. Çok uzun süreler beklemeyeceğinizi gönül rahatlığı ile belirtebiliriz. Günün büyük bir bölümü sık seferler ile minibüs hattı zenginleştirilmiş durumda.

Korona virüs önlemleri sebebiyle yalnızca maske ile yolculuk yapabildiğiniz hatırlatmamızda fayda var. Dolmuş Bul ailesi olarak sizlere şimdiden iyi yolculuklar ve sağlıklı günler dileriz.

İlk yorum yapan siz olun

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir