İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Organize Sanayi Güzelyalı İdo Minibüs Saatleri

Organize Sanayi Güzelyalı İdo Minibüs Saatleri yazımızda bu iki bölge arasında ihtiyacınız olan ulaşım imkanlarının tümünü sizlerle paylaşmış olacağız. Yazımıza başlamadan önce gayet sık seferleri olan ve yoğun kullanımından dolayı çok büyük olumsuzlukları yüksek ihtimalle görmeyeceğiniz bir seyahat olduğunu belirtelim.

Organize sanayi Güzelyalı İdo Minibüs Saatleri için çok net dakikalardan bahsetmek doğru değil. Bu hattın yoğun kullanımı dolayısıyla sefer saatleri büyük değişiklikler göstermekte. Örnek vermek gerekirse, 16:15 de kalkış yapan bir minibüs ardından eğer yoğun talep mevcutsa, diğer minibüs 10 hatta 5 dakika sonra dahi hareket edebilmekte. Bu ölçümü genellikle bir saatte kalkış yapabilecek dolmuş sayısı ile ölçersek doğru sonuca varabiliriz. Çok yoğun saatlerde ek seferlerin kullanılabildiğini de göz önünde bulundurmakta fayda var.

Organize Sanayi Güzelyalı İdo Minibüs Saatleri

ORGANIZE SANAYI – GÜZELYALI minibüs / dolmuş hattı günlük olarak sefer başlangıç ve bitiş zamanları 00:00 – 23:45 arası olarak bildirilmektedir.

GünMinibüs Saatleri
Pazartesi07:00 – 23:45
Salı07:00 – 23:45
Çarşamba07:00 – 23:45
Perşembe07:00 – 23:45
Cuma07:00 – 23:45
Cumartesi07:00 – 23:45
Pazar07:00 – 23:45

Görülmüş olduğu üzere hafta sonu veya özel günler gözetmeden bu hat sabah 07:00 yani mesai başlangıç öncesi başlayıp, gece hatta neredeyse gece yarısına kadar devam etmektedir. Saat 23:45 sonrasında bu hat üzerinde bir yolculuk planlamak zorunda kaldıysanız maalesef çok geniş bir yolculuk yelpazeniz bulunmuyor. Eğer özel aracınız yoksa sarı taksileri tercih edebilirsiniz. Fakat ilgili Minibüs Hareket Saatleri içerisinde bu hatta ulaşabilirseniz konforlu ve sorunsuz bir yolculuk geçireceğinizi düşünüyoruz. Dolmuş Bul ekibi olarak hiç bir olumsuz bulguya rastlamadık.

Şimdiden tüm kullanıcılarımıza ve Bursa ilimize gelmiş yabacılara mutlu seyahatler ve sağlıklı günler dileriz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir