İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Manavgat Dolmuş Saatleri

Manavgat Dolmuş Saatleri tatil ve turizm beldesi olarak bilinen, Türkiye’nin önde gelen yerlerinden birisidir. İlçe ulaşımının sağlanmasını büyük ölçüde çözen, trafiğin aksamamasına hizmet eden Manavgat dolmuşları seferlerini yapmaktadır. Manavgat dolmuş saatleri hem yazın hem de kışın olmak üzere hizmet vermektedir. Özellikle sezon döneminde gurbetçilerin, yabancı turistlerin ve yerli halkın akınına uğramaktadır. Bu sebeple sabahın erken saatlerinde dolmuşlar hareket ederek neredeyse 24 saat boyunca çalışmaktadır. Yazımızda göreceğiniz üzere duraklar, güzergahlar da paylaşılacaktır.

Manavgat Dolmuş Saatleri

Araştırmalarımızı ele aldığımız vakit oteller bölgesine, plajlara gitmek isteyenlerin yoğun olduğunu görmekteyiz. Konaklama ihtiyacının yanı sıra eğlence sektörü de hareketlidir. Güzergah rotası otogardan başlamakta olup Çolaklı’da son bulmaktadır. Ayrıca Antalya iline gitmek isteyenler içinde seferler düzenlenmektedir. Güvenilir ve hızlı seyahat için kısa mesafelerde dolmuş kullanmak uygun olacaktır. Binişler sadece nakit yapılmaktadır. Mevcut durumda biniş ücreti 4 liradır. Sivil ve öğrenciler için fiyat tarifesi değişebilmektedir.

Günümüzde net fiyat belirtmek yolcularımızın yanılma ihtimalini arttırmaktadır. Bu nedenle fiyat bilgilerimizdeki var olabilecek esneklikleri göz önünde bulundurarak yolculuğunuzu planlamanız gerekmektedir. Antalya Manavgat Dolmuş Saatleri için özellikle sıcak yaz aylarında doluluğa bağlı olarak sefer saatleri sıklaştırılmakta veya ek seferler eklenebilmektedir.

 

Manavgat dolmuş güzergahları nelerdir?

Manavgat Otogar – Doğu Garajı – Şehir içi – Side Kavşağı – Kumköy Kavşağı – Evrenseki Kavşağı – Çolaklı Kavşakları

Yolcu indirme bindirme şehir İçi duraklarından yapılır

Antalya Otogar İlçeler Peronu – Öğretmen Evi – Karayolları – Çallı – Sanayi Karakolu – Düden Kavş. – Hal Kavş. – Tedaş – Deepo – Havalimanı Kavş. – Pınarlı – Aksu – Serik – Manavgat

Yolcu indirme bindirme şehir içi duraklarından yapılmaktadır. Özellikle trafik denetimlerinin yoğun olduğu zamanlarda durak dışındaki bölgelerde yolcu indirme ve bindirme işlemleri gerçekleşmemektedir.

 

İlk yorum yapan siz olun

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir