İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Km71 saatleri

Km71 saatleri hafta içi ve cumartesi günü sefer yapmaktadır, pazar günü bu güzergah çalışmıyor. İett tarafından belirlenen otobüs saatleri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Km71 saatleri güncel bilgisi tablo halinde yazılmıştır. Kalkış ve varış durakları için not kısmını inceleyebilirsiniz. Başlangıç olarak Yenidoğan Peronlar – Adil Mahallesi Cevizli hattı olarak bilinir. Otobüs saatleri verileri İett tarafından sağlanır.

Km71 saatleri

Okulların açılması ile birlikte seferler arttırılmıştır. Ancak burada gün boyu 4 araç yer almaktadır. Bu yüzden yola çıkmadan durakta önceden bekleyiniz.

HAFTA İÇI
İlk sefer : 06:00
sabah : 06:50
sabah son : 08:20
Kalkış : 16:15
Kalkış : 18:00
Son araç : 18:50
Cumartesi
İlk : 06:00
Kalkış : 08:00
Kalkış : 16:55
sefer saati : –
Kalkış : –
Kalkış : –
HAT BİLGİSİ

Tek yön sefer süresi: 67 Dakika

Hat Tipi : NORMAL

Tarife Bilgisi : TEK BİLETLİ

Km71 otobüsü hangi duraklardan geçmektedir? Merve caddesi, Aslı sokak, Baraj yolu caddesi, Yavuz sultan köprüsü girişi, Mimar sinan caddesi, Kozalak sokak, Sümbül efendi sokak, Esenler. Bayram ve revani sokak, hal, Bosna, adil mah. Beykoz, Polonez, İstasyon sokak, Yakuphan caddesi, Beyti, kavaklık. NARİN SOKAK, HİLAL CADDESİ, MUSTAFA.KARAŞAHİN İLKOKULU, OSMANGAZİ CAMİİ, ŞEREF SOKAK, SAMANDIRA, Samandıra mesleki lisesi.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir