İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kadirli Adana minibüs saatleri

Kadirli Adana minibüs saatleri konusunu merak mı ediyorsunuz ? Kadirli Adana minibüs seferleri hakkında bilgi almaya mı ihtiyacınız var ? Kadirli Adana minibüs fiyatlarını öğrenmek mi istiyorsunuz ? O zaman bu yazı tam olarak sizler için hazırlanmış demektir. Keyifli okumalar.

Kadirli Adana minibüs saatleri

Kadirli Adana Minibüs saatleri hakkında çok net ve keskin kalkış saatleri olmadığını tüm yolcularımıza öncelikle bildirelim. Genel olarak saat başı ve buçuklarda kalkan minibüsler, 08.30 – 18.30 saatleri arası seferlerini gerçekleştirmektedirler. Bu rota hakkında bir çok firma hizmet vermektedir. Kadirli Birlik, Metro Turizm nadiren de olsa Pamukkale gibi ulaşım firmaları bu rota üzerinde seferlerini tamamlamaktadır. Bilet fiyatları 30 TL ile 70 TL arasında değişmekte olup en sık karşılaşacağınız minibüsler kooperatif minibüsleridir.

Kadirli Adana minibüs saatleri
Kadirli Adana minibüs saatleri

102 km gibi bir uzunluğa sahip olan bu rotada yolun nispeten düz yokuşsuz ve stabil olduğunu kullanıcılarımızın huzuruna sunalım. Fakat durup kalkma ve hız sınırları dolayısıyla kooperatif minibüsleri ve büyük yolcu otobüsleri ile bu yolculuk ortalama 1:30 saat kadar sürmektedir. Senemiz itibariyle taşıma yapan araçların çok eski olmamasından dolayı yüksek ihtimalle klimalı ve konforlu araçlarla yolculuk yapacağınızı belirtelim. Bu konu için kooperatifle görüşebilir ve eğer aracı beğenmediyseniz bir sonraki aracı bekleyebilirsiniz. Genellikle dolmuşların kullanıcı kapasitesi dolduğunda kalkış saati gelmese dahi harekete geçmektedirler.

Kadirli Adana minibüs seferleri hakkında bilgi aramaktaysanız kesinlikle kuşkulanmayın bu rota üzerindeki seferler gayet sık gerçekleşmekte olup, çok sık yolcu taşınan bir hattır. Gerek Kadirli Adana minibüs seferleri gerek Adana Kadirli minibüs seferleri olsun geliş ve gidişler çok hareketli ve canlı. Fakat çok acil bir işiniz varsa, en kesin bilgiye ulaşmak için kooperatifle görüşmenizi öneririz.

Dolmuş Bul ailesi olarak şimdiden iyi yolculuklar ve esenlikler dileriz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir