İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kadıköy Taksim dolmuş saatleri

Kadıköy Taksim dolmuş saatleri şeklinde arama yapıyorsanız İstanbul’un eğlence merkezleri denildiği zaman akla gelen ilk ilçeler arasında seyahat planlamaktasınızdır. Öncelikle en çok tarafımıza yanıltılan soruya bir açıklık getirelim. Gece geç saatlere kadar ulaşım imkanı var mı ? Kadıköy’den Taksim’e gece saatlerinde ulaşım sağlayabilir miyim ? Bu gibi soruları daha yazıyı okumaya başlamadan sorduğunuzu duyar gibiyiz.

Kadıköy Taksim dolmuş saatleri

Bu sefer sizlerle dolmuş kalkış veya varış saatlerini içeren bir tablo paylaşamıyoruz. Çünkü bu bölgede 7 gün 24 saat dolmuşlar kullanılmaktadır. Net kalkış saatleri bulunmayan bu dolmuşlar doluluk oranına göre hareket  eder. Yoğun trafiğin olduğu saatlerde ise tam dolmadan dahi hareket etmektedirler. Gece yarısı saatlerinde de çok doluluk olmaması durumunda saat başı kalkıyor diyebiliriz. Fakat bu durumla karşılaşmak neredeyse imkansız. Çünkü gece yarısı bar gibi eğlence mekanlarında çalışan vatandaşlarımızın bu rotayı sürekli olarak kullanmaları gerekiyor.

Taksim Kadıköy dolmuş saatleri için İstanbul’u bilmeyen kullanıcılarımızın dahi ilgili hat boyu yoğun trafik gibi olumsuz etmenlerle karşılaşabileceklerini tahmin ediyorlardır. Fakat biz yine de hatırlatmış olalım. Çok acil işiniz varsa bu hattı kullanmanız halinde kesin bir yüksek hız verimliliği alamayabilirsiniz.

Kadıköy bölgesinden Avrupa kıtasına geçiş için değerli kullanıcılarımıza sıfır trafik riski ile Kadıköy Vapur İskelesi ni kullanabileceklerini hatırlatmamızda fayda var.

Bölgedeki eğlence sektörünün yoğunluğu ve kalabalık sebebiyle oluşabilecek tatsız durumlara karşı temkinli olmanız gerekmektedir. Sakin yaklaşmanızı önermekteyiz. Dolmuş Bul ailesi olarak herkese keyifli yolculuklar.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir