İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Esenyurt minibüs saatleri

Esenyurt minibüs saatleri İstanbul trafiğinde önemli bir role sahip olan minibüsler ile ilgili yazı içeriği. Web sitemizden kolayca güzergahları, nereden geçtiklerini, durak isimlerini görüntüleyebilirsiniz. Sitemiz Esenyurt minibüs saatleri 2021 bilgisini aktarmaktadır. Yapılacak olan yol çalışmaları, hava koşulları ile gecikmeler duyuru olarak yayımlanmaktadır. Peki Esenyurt minibüsleri saat kaçta başlıyor? İlk ve son minibüs saati kaçta? Son seferler kaç dakikalık aralıklar ile hareket etmektedir. Yanıtlarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Esenyurt minibüs saatleri

Gideceğiniz nokta belli ise aşağıda yer alan listeden kontrol edebilirsiniz. Ancak bölgeye yabancı iseniz sürücülerden destek alabilirsiniz. Esenyurt civarında biniş yaptığınızda ulaşmak istediğiniz adresi belirtmeniz yeterli olacaktır. Esenyurt’ta gidilecek yerler. Torium AVM, Pelit Çikolata Müzesi, Pelit Çikolara Fabrikası, Snowpark, Recep Tayyip Erdoğan Parkı, Esenyurt Şehitler Parkı. City Center Outlet, Esenyurt Kültür ve Sanat Merkezi, Aqua Dolphin Su Parkı.

Hareket kalkış ve varış istasyonlarından her 15 dakikalık aralıklar ile minibüsler vardır. Gün boyu devam eden araçlar, trafiğin hafifletilmesine olanak sağlar. Özel araçları ile yola çıkmak istemeyenler kullanabilir. Öğrenciler, çalışanlar, gezmek için şehirde bulunanlar binebilmektedir. Esenyurt minibüs ücretleri sivil 4,50 tl, öğrenci 4 TL.

Esenyurt minibüs güzergahı

919.Sokak / Kıraç-Haramıdere
Mehterçeşme / Kıraç-Haramıdere
Yılmazkent / Esenkent Yönü
Yakuplu Köprüsü / Mehterçesme-E5
Şehitler Ve Gaziler Parkı
Güzelyurt / Büyükçekmece
Beylikdüzü Devlet Hastanesi
Şehit Ahmet Kocabay Anadolu İmam Hatip Lisesi
Kanuni Sultan Süleyman
Kanarya Caddesi
İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Avcılar Kampüsü.

İlginizi çekebilir!

İlk yorum yapan siz olun

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir