İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çorum oğuzlar minibüs seferleri

Çorum oğuzlar minibüs seferleri İl genelinde çeşitli güzergahlara seferler yapılmaktadır. Bunlardan biride ilçe olarak geçen Oğuzlar’dır.

Toplamda 1 saat 50 dakika gibi bir sürede bitecek olan bu yolculuğunuzun uzunluğu, yoldaki dış etmenlere bağlı olarak uzayıp kısalabilmektedir. Genellikle çevreyolunda seyreden bu rotada trafik gibi sorunlarla pek karşılaşılmamaktadır. Fakat yağmur gibi doğal olaylar vesilesiyle nadiren de olsa sefer saatiniz biraz uzayabilmektedir.

Çorum Oğuzlar Minibüs Seferleri

Bu güzergah Çorum’dan başladığı taktirde, Bayat, Bilginler, Sarmaşa, Akçakaya, Eymir, Laçin, Kavaklıçiftlik ve Gökgözler ilçelerine uğramakta ardından varış noktası olan Oğuzlar beldesinde seyrini tamamlamaktadır. Bu güzergahlar için dolmuş sefer saatleri net olarak belirtilmemiş fakat ilgili kooperatifin telefon numarasına ulaşmış olup sizlerle kesin bilgi adına ancak bu numarayı paylaşabiliyoruz. Seferlerin sık olduğunu yaptığımız araştırma ve görüşmeler sayesinde öğrendik fakat az yolcu olan saatlerde biraz seyrekleşebiliyor. Bu noktada acil bir işiniz varsa mutlaka kooperatifi arayıp hareket saati hakkında bilgi almanız, sizin için en doğru ulaşım planını yapmanıza olanak sağlayacaktır.

Bu rotada ilk durak ile son durak arası tamı tamına 59 kilometre olarak ölçülmüştür. Bu bağlamda bölünmüş karayollarının kullanılması vakit olarak siz değerli kullanıcılarımız için çok büyük bir avantaj sağlamaktadır. Tüm Türkiye’nin dolmuş saatleri web aramalarında itina ile yardımcı olan Dolmuşbul ailesi olarak aşağıda yer alan iletişim bilgileri ile en doğru planı yapacağınızı temenni eder, iyi yolculuklar dileriz.

TELEFON
0364 213 1200
ADRES
Çepni Mahallesi Çevre Yolu Bulvarı (İlçe Otogarı), Çorum

İlk yorum yapan siz olun

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir