İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çorum Hamamözü Minibüs Saatleri

Çorum Hamamözü Minibüs Saatleri yazımızda sizlere bu bölgede yapacağınız yolculuk esnasında ihtiyacınız olacak tüm bilgileri özenle toplamaya çalıştık. Hamamözü, Amasya ilinin küçük, şirin bir ilçesidir. 1.500 kadar nüfusu bulunmakta ve genellikle bu nüfusun tümü yerlilerden oluşmaktadır. Hamamözü’nde Karadeniz iklimi hakim bulunmaktadır. Hamamözü, Amasya’ya bağlı olmasına rağmen Amasya merkeze 90 km, fakat Çorum il merkezine ise 43 km uzaklıkta bulunmaktadır, Hamamözü günümüzde 18 adet köy barındırabilmektedir. İlçemiz küçük olmasına rağmen benzinlik, bakkal gibi temel ihtiyaçlara ulaşabileceğiniz satış yapan kurumlar rahatlıkla bulunabilmektedir.

Çorum ile arasındaki yolun çoğunlukla düzgün fakat yer yer bozuk şekilde ilerlediğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Yapacağınız 43 kilometrelik yolculuk bu sebeple yer yer 40-45 dakikalara çıkabilmektedir. Çok büyük aksilikler olmadıkça bu rotada trafik ile karşılaşmanız olası değildir. Yazları çok sıcak ve kışları Türkiye iklimine göre çok soğuk bir hava ile karşılaşabilmektesiniz.

Çorum Hamamözü Minibüs Saatleri

Bu rotada sizlerle paylaşabileceğimiz ulaşım saatleri net bir şekilde belirtilmemektedir. Çünkü ilgili kurumlar hareket saatlerinde sürekli olarak değişiklik gösterebilmektedir. Fakat biz Dolmuş Bul ailesi olarak sizler için yaptığımız araştırmalar ile sizler için iyi haberlere ulaştık. Dolmuş saatlerini öğrenemediğiniz için üzülmeyin!

Çorum Hamamözü Minibüs Saatleri aramanız sadece size mahsus değil. Bu rotayı kullanan onlarca kullanıcımız var. Bu ulaşım ağının kullanım sıklığından dolayı minibüs hareket saatleri yüksek oranda yoğundur. İki minibüs kalkış vakit arası yer yer 10 dakikalara kadar düşebilmektedir. Fakat çok acele bir işiniz var ve buna istinaden çok düzenli bir planlama yapmaya ihtiyacınız var ise, +903642136670 numarasını arayarak Çorum Otogar’ına ulaşabilir ve o günkü sefer saatleri ve sıklığı ile ilgili en net bilgiye ulaşabilirsiniz.

Çorum Hamamözü Minibüs Saatleri bilgilerinin yanı sıra, Çorum Oğuzlar Minibüs Seferleri Gibi Çorum ve çevresine yapacağınız tüm dolmuş kalkış saatleri için web sitemizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir