İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çiğli dolmuş saatleri

Çiğli dolmuş saatleri sitemiz aracılığı ile güzergahları ve durak bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Web sayfamız içerisinde güncel olarak Çiğli dolmuşları seferlerine ait veriler yayınlanmaktadır. İlçe merkezine gitmek ve çevrede ki mahallelere ulaşmak adına hatlar çalışmaktadır. Güvenli, hızlı ve uygun fiyatlı seyahat yapılmaktadır. Gün boyu düzenlenen araçlar 10 dakika da bir hareket etmektedir.

Gezmek isteyenler, çarşıya veya alışveriş merkezine gitmek için kullanabilirsiniz. Rota olarak ilçenin işlek caddelerinden de geçer. Çevresinde bulunan doğal yaşam parkı, hastane, avm gibi önemli noktalara kolayca varabilirsiniz. Yazımızda merak edilen ise Çiğli dolmuş saatleri olmaktadır. Federasyona ve kooperatife bağlı olan dolmuşçular yılın belli aralıklarında toplantı yaparak güzergahı, biniş ücretlerini ve saatleri kararlaştırmaktadır. Trafiği aksatmayacak şekilde yol belirlenir, gün boyu iş çıkışı, okul çıkışı gibi zaman dilimlerine ek seferler konulur. Gecikme yaşanılan yerler için bildirim yapmanız önemlidir.

Çiğli dolmuş saatleri

Yaz ve kış dönemi saatleri Ocak, Eylül aylarında güncellenmektedir. Yol çalışması, hava koşulları sebebi geç kalmalar yaşanabilmektedir. Çiğli’de oturuyorsanız mavi renkte bulunan bu dolmuşlar neredeyse tüm semtlere gitmektedir. Çiğli dolmuş güzergahları aşağıda belirtilen yerlere gitmektedir. Gideceğiniz yönü belirledikten sonra mahalle ve semte göre dolmuş kullanabilirsiniz. Çiğli’den Karşıyaka, Bornova, Şemikler, demirköprü’ye giden dolmuşlar vardır. Çarşı’da bulunan son durak istasyonundan binebilirsiniz.

 1. AHMET EFENDİ MAHALLESİ
 2. AHMET TANER KIŞLALI MAHALLESİ
 3. ATAŞEHİR MAHALLESİ
 4. ATATÜRK MAHALLESİ
 5. AYDINLIKEVLER MAHALLESİ
 6. BALATÇIK MAHALLESİ
 7. CUMHURİYET MAHALLESİ
 8. ÇAĞDAŞ MAHALLESİ
 9. EGEKENT MAHALLESİ
 10. ESENTEPE MAHALLESİ
 11. EVKA-2 MAHALLESİ
 12. EVKA-5 MAHALLESİ
 13. EVKA-6 MAHALLESİ
 14. GÜZELTEPE MAHALLESİ
 15. HARMANDALI GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK MAHALLESİ
 16. İNÖNÜ MAHALLESİ
 17. İZKENT MAHALLESİ
 18. KAKLIÇ MAHALLESİ
 19. KÖYİÇİ MAHALLESİ
 20. KÜÇÜK ÇİĞLİ MAHALLESİ
 21. MALTEPE MAHALLESİ
 22. SASALI MERKEZ MAHALLESİ
 23. ŞİRİNTEPE MAHALLESİ
 24. UĞUR MUMCU MAHALLESİ
 25. YAKAKENT MAHALLESİ
 26. YENİ MAHALLE MAHALLESİ

Şehir içi dolmuşların şuan ki fiyatı bu hat için öğrenci 3,50 tl, sivil 4,50 tl olarak belirlendi. Okula giden ilkokul ve lise öğrencileri bindikleri zaman öğrenci bileti olarak söylemeleri yeterlidir.

İlk yorum yapan siz olun

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir