İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bergama dolmuş saatleri

Bergama dolmuş saatleri arayan tüm kullanıcılarımız için büyük titizlikle bu yolculuk esnasında karşılaşabileceğiniz olumlu olumsuz tüm etmenleri araştırdık ve huzurlarınıza sunuyoruz. İzmir’in kuzeyinde bulunan Bergama ilçesi Balıkesir ve Manisa’ya yakın olup hemen batısında Dikili tatil bölgesi bulunan Wikipedi Bergama verilerine istinaden 2012 deki sayımlara göre 101.004 nufusa sahip naif bir ilçedir.

Bergama dolmuş saatleri

Bu arama hakkında sizlere sunabileceğimiz en kesin hareket saatleri İzmir otogar ile Bergama otogar arası hareket eden kooperatif dolmuşları olacaktır. saat sabah 06:40 gibi başlayan bu rota elbette ki müşteri yoğunluğuna göre erken hareket edip ek seferler oluşturabilmektedir. Bergama ve İzmir otogardan da son sefer 20:00 olarak belirlenmiştir. Bu dakikalara kadar 30 dakikada bir olarak belirlenmiş dolmuş saatleri yoğun vakitlerde 15 dakikada bire kadar düşebilmektedir.

Bergama Dolmuş Hareket Bölgeleri

Otogarın 140 ile 142 numaralı peronlarından kalkan dolmuşları bu seyahat için kullanabilirsiniz. Bergama otogarda ise minibüs kısımlarında İzmir istikametine giden dolmuşları rahatlıkla bulabilirsiniz.

Bergama Dolmuş Güzergahı

Bergama dolmuş saatleri için yoğun olmayan saatlerde 30 dakikada bir kalkan dolmuşlar 112 kilometrelik bir yolculuk yapmakta ve bu yolculuk genellikle 1:30 saat kadar sürebilmektedir. Genellikle düz ve sakin bir istikamette seyir ettiği için midesi hassas olan kullanıcılarımızın çok fazla endişelenmesine gerek yok diyebilmekteyiz.

Bergama Dolmuş Saatleri 2021

Dolmuş Bul ailesi olarak sizlerin huzuruna sunduğumuz bu bilgilerin hepsi güncelliğini korumaktadır. Menemen Dolmuş Saatleri ile ilgili bilgi almak için Menemen yazımızı inceleyebilirsiniz. Güncellemelerin tümünü anlık olarak web sitemize yansıtma konusunda büyük bir özen gösteriyor, sizleri mağdur etmiyoruz.

Bergama Dolmuş Ücreti

Bu rota hakkında net ücret bilgilerini ilgili dolmuşların önünde yazan fiyat tarifesinden öğrenebilirsiniz. Fiyatlar hakkında sık inip çıkan döviz kurları ve akaryakıt fiyatları dolayısıyla sürekli hatta anlık olarak ücret değişiklikleri yapılabilmektedir. Bu nedenle siz değerli kullanıcılarımızı mağdur etmemek adına net bir rakam paylaşmayı doğru bulmadık.

Dolmuş bul ailesi olarak tüm kullanıcılarımıza sağlıklı ve huzurlu yolculuklar dileriz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir