İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Adıyaman Dolmuş Saatleri

Adıyaman Dolmuş Saatleri aramanız için Türkiye’mizin 1 numaralı plakasına sahip olan Adıyaman’daki ulaşım ağı ile ilgili bilgileri ve herhangi bir seyahat planlayan kullanıcılarımız için gerekli bilgileri  huzuruna sunmuş bulunmaktayız. Yazımıza başlamadan önce bu bölgedeki ulaşım imkanlarının hesaplı ve konforlu olduğu iyi haber olarak verelim. Sefer aralıklarının çok sık olmadığını da üzülerek acelesi olan kullanıcılarımız için kötü haber olarak belirtelim.

Adıyaman Dolmuş Saatleri

Adıyaman Dolmuş Saatleri hakkında sizlere yeni ve güncel bir değişiklikten bahsedelim. T.C Adıyaman Belediyesi üzerinden edindiğimiz bilgilere göre sayın belediye başkanımız Dr. Süleyman KILINÇ tarafından yapılan açıklama “İl Pandemi Kurulu tarafından alınan karar gereğince, Belediyemize ait şehir içi ulaşımında hizmet veren otobüslerin saatleri kısaltıldı.” şeklinde yapılmış bulunmaktadır.

Bu bağlamda Adıyaman Dolmuş Saatleri daha önceden 24 saat kesintisiz hizmet verirken,  5 Nisan Pazar günü itibariyle sabah 07.00 ila akşam 21.00 arasında hizmet verecektir.

Adıyaman Dolmuş Güzergahları

Adıyaman Dolmuş Güzergahları için ilin her tarafına günün büyük çoğunluğunda aktif olarak belediye taşıtları ulaşım sağlamaktadır. Bu sebeple çeşitli kooperatif araçlarına ihtiyaç duymadan, şehir içi ulaşım çok konforlu ve seri şekilde sağlanabilmektedir. Çoğunluğu yeni ve mavi renkli olan bu otobüslerden yaptığımız araştırmalar sonucunda memnun olmayan bir kimseye rastlamadık.

Dolmuş Bul ailesi olarak coronavirüs bağlamında değerli kullanıcılarımızın maske ve dezenfektan gibi öğeleri yolculuk boyu kullanmaları gerektiğini önemle hatırlatır, sağlıklı yolculuklar dileriz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir