İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Adalar otobüs saatleri

Adalar otobüs saatleri Büyükada, Heybeliada, Burgazada ve Kınalıada otobüs seferleri için güncel bilgiler. Web sitemizde bulacağınız konularda tamamen o anlık verilerdir. Özellikle yaz, sonbahar ve ilkbahar aylarında gidip gezebileceğiniz yerlerdir. Çocuklu ailelerin, gençlerin ve sevgililerin vakit geçirebileceği dar, çiçekli sokakları olan adalar bölgesi pozitif bir gün sağlayacaktır. Peki bu durumda Adalar otobüs saatleri kaçta? İlk sefer ve son otobüs saatleri ne zaman?

7 farklı otobüs hattı bulunmaktadır. İstanbul Büyükşehir Belediyesinin sağlamış olduğu imkanlar dahilinde çalışmaktadır. Adalar’da çalışan otobüs hatları şu şekildedir : BA-1 Çarşı – Tepeköy – Kadıyoran. BA-2 Çarşı – Maden – Nizam. BA-3 Lunapark Meydanı Büyük Tur.  HA-1 Çarşı – Akçakoca – İtfaiye.  HA-2 Çarşı – Çam Limanı. BU-1 Çarşı – Kalpazankaya. KA-1 Çarşı – Narçiçeği. Seferlerde Adakart ile biniş mümkün. Adakart ile 3,50 TL, İstanbul Kart ile 12 tl ücreti vardır. Ek not : Ticari taksi kullanacaklar için açılış ücreti 5 TL’dir km başına 3lira 10 kuruş eklenir. Yurtdışından gelen turistler için tarife açılış ücreti 15 lira, km başına 12 tl.

Adalar otobüs saatleri

BA-1 otobüs saatleri Çınar Caddesi, Polis merkezi, Hastane, Beyhan Aral Lisesi, Mezarlık, Manastır, Türkoğlu, Hastane, Polis Merkezi, Çınar Caddesi. Kalkış saatleri: En erken seferin kalkış saati sabah 06:00’dır. İlk otobüs saat sabah 09:00’a kadar her 30 dakikada bir kalkar. Saat sabah 09:00’dan saat 21:00’a kadar her 20 dakikada bir kalkar. Saat 20:00’dan itibaren her 30 dakikada bir kalkar. Son sefer 00:00.

BA-2 hattı geçtiği duraklar: Çınar Caddesi, Halk Eğitim Merkezi, Mercan Sokak, Mimoza Sokak, Maden Çıkmazı, Yılmaz Türk, Adalar Müzesi, Nikola Manastır Yolu, Lunapark, Küçüktür Yolu Sokak, Nizam Cami, Köşk, Kaymakamlık, Bisiklet Parkı, Çınar Caddesi Kalkış saatleri: En erken seferin kalkış saati 06:00’dır. Sefer başlama saat 09:00’a kadar her 30 dakikada bir kalkar. Saat 09:00’dan saat 19:30’a kadar her 10 dakikada bir kalkar. Saat 19:30’dan itibaren her 15 dakikada bir kalkar. Son sefer 00:00’dadır.

BA-3 LUNAPARK MEYDANI BÜYÜK TUR. BA-3 hattı geçtiği duraklar: Lunapark, Eskibağ seyir terası, Seyir durağı 2, Lunapark. Kalkış saatleri: En erken seferin kalkış saati 09:00’dır. Saat 19:30’a kadar her 10 dakikada bir kalkar. Saat 19:30’dan itibaren her 15 dakikada bir kalkar. Son sefer 21:00’dadır.

İETT tarafından düzenlenen seferlerdir. Gecikme ya da öneri bildirme durumlarında resmi sayfasından iletişim kurabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir