İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

7/a akçalar otobüs saatleri

7/a akçalar otobüs saatleri Bursa Burulaş tarafından düzenlenmektedir. Otobüs güzergahı olarak Uludağ üniversitesi kampüse kadar gitmektedir. Öğrenciler bu ulaşım aracı ile dersliklere gidebilmektedir. Akçalar otobüsü sefer saatleri güncel mi? 7/a akçalar bursa otobüsleri ile merkezden, görükleye ve üniversiteye giden duraklar bulunmaktadır. Sabah 6 gibi seferler başlar. Trafiğin yoğun olduğu ve öğrencilerin gidiş geliş vakitlerinde 15-20 dakikalık aralıklar ile otobüs vardır.

7/a akçalar otobüs saatleri

AKÇALAR MERKEZ, AKÇALAR BELEDİYE DURAĞI, AKÇALAR 5
AKÇALAR 6, AKÇALAR, BAŞKÖY 1, BAŞKÖY 2, BAŞKÖY 3, MİNTEKS
GÖRÜKLE SANAYİ, İZMİR YOLU, ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ İSTASYONU
İZMİR YOLU, ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ PERON 4 7/a akçalar otobüs saatleri yolculuk yaparken bilet ücret fiyatları listelenmiştir.

TAM ÜCRET
4,40 ₺
İNDİRİMLİ
3,80 ₺
ÖĞRENCİ
2,10 ₺
UZUN BİLET
8,00 ₺
KISA BİLET
6,00 ₺

Akçalar otobüsleri öğrenciler dışında sanayi bölgesine gidecekler içinde alternatif olmaktadır. Minteks görükle sanayisinde çeşitli faaliyetler yapılmaktadır. Bursa akçalar otobüs saatleri 2021 

akçalar otobüs saatleri

Otobüsler hafta içi ve hafta sonu farketmeden çalışmaktadır. Bu hatta sık sefer olması sebebi ile gideceğiniz yöne geç kalma ihtimaliniz oldukça düşük. Fakat yol çalışması veya hava durumu gibi olumsuzluklar olabilir. Burulas web sitesinden geri bildirim sağlayabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir