İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

302 sarı otobüs saatleri

302 sarı otobüs saatleri Ayulas bünyesinde hizmet devam etmektedir. Aydın Adnan Menderes Üniversitesi için önemli bir ulaşım aracı olan 302 numara hakkında detaylar. 302 sarı otobüs saatleri güncel başlıkları, durak bilgisi ve güzergahı burada. Üniversite öğrencilerinin kullandığı yoğun ilgi gördüğü bir otobüstür. Kampüse ders görmeye gidecekler, üniversite içerisinde işi olanlar için en hızlı otobüs seçeneğidir.

302 sarı otobüs saatleri

 

 

Pandemi sebebi ile sefer saatlerinde azaltma yapılmıştı. Ancak okulların açılmasının ardından bu hatta epey yolcu taşınmaktadır. ADÜ’den-Nazilli’ye Gidis: ADÜ Merkez Kampüs-Dogu Gazi Blv.-Egemenlik Blv.-Kibris Cd.(14.Sk.)-A.Menderes Blv.-Denizli Karayolu- Umurlu-Kösk-Sultanhisar-Atça-Isabeyli Kavsagi-Nazilli 22 Sk.-Ordu Cd.-Hürriyet Cd.-Denizli Karayolu Jandarma (Son Durak)

Nazilli’den-ADÜ’ye Dönüs: Denizli Karayolu Jandarma-Hürriyet Cd.-Ordu Cd.-22 Sk.-Isabeyli Kavsagi-Atça-Sultanhisar-Kösk-Umurlu-Denizli Karayolu-A.Menderes Blv.-Kibris Cd.(14.Sk)-Egemenlik Blv.-Adnan Menderes Blv.-Dogu Gazi Blv.-ADÜ Merkez Kampüs

Adü 06:20 otobüsü kalkış noktası Forum Aydın’dan yapmaktadır.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir